Sepetiniz

Soğuk Zincir Lojistiği ve Taşımacılığı

Soğuk Zincir Lojistiği ve Taşımacılığı

Soğutmalı taşıma ve soğuk depolama

Inter Line'ın uzman ekipleri, soğutulmuş ve dondurulmuş gıda ürünleri veya sıcaklık kontrollü nakliye gerektiren diğer ürünler için kara, deniz ve hava yoluyla dünya çapında çözümler sunar.

Kilit noktalardaki reefer uzmanları

Sıcaklık kontrollü ürünler için kesintisiz bir soğuk zincir sağlamak için doğru ekip gerekir. Deneyimli ve profesyonel ekiplerimiz, çapraz ticaret, kapıdan kapıya teslimat ve kombine taşımacılık dahil olmak üzere en iyi özelleştirilmiş çözümleri sunar.

Yollardaki ultra modern frigorifik kamyonlardan oluşan büyük bir filonun yanı sıra büyük Avrupa gıda tedarik pazarlarındaki ofisler ve ortaklarla, en yüksek kalite standardını ve güvenliği garanti ediyoruz.

Deniz yoluyla soğutuculu ürünler için, A taşıyıcıları ve kiralık gemiler kullanarak dünya çapında soğutuculu konteyner taşımacılığı sunuyoruz. Hizmetlerimiz, taşımacılığın her adımını izlemek için benzersiz bir BT sistemi içerir.

Inter Line ayrıca balık ve diğer soğutulmuş ürünlerin Türkiye'ye ve Türkiye'den taşınmasında çok güçlü bir sağlayıcıdır. Türkiye'deki yerel ofislerdeki kendini işine adamış personelimiz en iyi hizmeti vermektedir.


Tüm ürünlerin frigorifik nakliyesi

Ürünlerinizin kalitesinin yüksek standartta kalmasını sağlamak için kargonuzun teslim alınmasından teslimatına kadar kesintisiz bir soğuk zincir sağlıyoruz.

Taşıma sırasında çabuk bozulan gıdalarınızı taze tutmak temel yetkinliklerimizden biridir ve günlük taşımalar yoluyla piyasadaki en iyi çözümlerden bazılarını sunuyoruz.

Diğer şeylerin yanı sıra, şunları ele alıyoruz:

• Süt, et, sebze, meyve vb. çabuk bozulan ürünler.

• Deniz ürünleri ve balık

• İlaçlar


Modern römorklar sıcaklığı kontrol eder

Modern reefer treylerlerimiz GPRS izleme ve filo yönetimi ile donatılmıştır. Bu teknolojik araçlarla, yükün tam konumunu ve sıcaklığını her zaman biliyoruz.

Sıcaklıktaki en ufak bir sapmanın maliyetli bir olaya dönüşebileceğini biliyoruz. Bununla birlikte, sıcaklığı kontrol ederek, soğuk zincirin kırılmamasını ve çabuk bozulan soğutulmuş ve donmuş kargonuzun, alımdan teslimata kadar taze kalmasını sağlıyoruz.

Kara, deniz ve hava yoluyla
Yol

Avrupa'da soğutulmuş ürünler taşıyoruz. Modern frigorifik kamyonlarımız çabuk bozulan ürünleri İzmir Türkiye'deki soğuk hava deposu tesisimiz aracılığıyla taşıyor.


Deniz

Her yıl ortalama 100.000 TEU sevk ediyoruz ve müşterilerimize veterinerlik muayeneleri, gümrükleme ve gemi kiralama gibi hizmetler sunuyoruz.


Hava

Uzman bozulabilir malzeme ekibimiz, ürünlerinizin zamanında ulaşmasını ve doğru şekilde soğutulmasını sağlamak için hava yoluyla soğuk hava taşımacılığı çözümleri sunar.

..

WhatsApp
05417711616