Sepetiniz

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı

Ürünlerinizin tüm Avrupa'ya olan taşımalarını 20 yıldan uzun süredir kurduğumuz seçilmiş yabancı nakliye partnerlerinden oluşan güçlü ağımız ve araç filomuz ile gerçekleştirmekteyiz.

INTER LINE kara nakliyesinde, taşımacılığı özellikle mümkün olduğunca etkili ve ekonomik şekilde gerçekleştirmenin üzerinde durmaktadır.

  • Akıllı nakliye planlama yazılımı
  • Modern ve çevre dostu TIRLARIN kullanımı
  • Ring Dolaşım ve Üçgen Trafik


PAZARLARIMIZ

Tüm Avrupa'ya Karayolu Taşımacılığı

Komple yüklemeler (FTL) için Avrupa’nın pazar lideri olarak Kuzey Kutbu ve Sicilya arasında kıtanın her yerinde mal yüklüyor ve boşaltıyoruz. INTER LINE, , tüm Avrupa'daki karayolu nakliyelerinizi (komple yükler) organize etmektedir. Bir One-Stop-Shop (tek bir kaynaktan ulaşmak istediüiniz her turlu hizmet ) anlayışı ile size kısa sürede sevkiyatlarınız için araçlarımızı tahsis edebiliriz.


INTER LINE'daki avantajlarınız

  • Tüm Avrupa’da nakliye çözümleri
  • Tek elden ulusal ve uluslararası nakliyeler
  • Batı ve Doğu Avrupa'nın ve Yakın Doğu'nun tüm dillerinde iletişim
  • Modern ve çevre dostu TIRLARIN kullanımı
  • Avrupa çapında Kombine Trafik Ağı

INTER LINE tüm Avrupa ülkelerine , Rusya'ya, Orta Asya'ya ve Yakın Doğu'ya komple yüklerinizin nakliye organizasyonlarını üstlenmektedir. Şirketinizin merkezinin nerede olduğunun önemi yoktur.İleri düzeyde eğitimli çalışanlarımız rezervasyondan siparişe kadar sevkiyatlarınızdan sorumludur ve sizinle kendi dilinizde görüşmeler sağlar.


INTER LINE hangi dilleri konuşuyor?

INTER LINE’da, uygun taşıma maliyetlerine, hızlı ürün teslim almaya ve en uygun çözüm sürelerine yönelik taleplerinizi 10'dan fazla dilde anlamaktadırlar. Yakın Doğu'daki hedef pazarlara, Avrupa’ya, Balkanlara , Orta Asya'ya ve Rusya'ya komple yük taşımacılığı için önemli olan her dili anadil olarak konuşmaktayız.


Romanya'ya ve ters istikamet de Karayolu Taşımacılığı

Taşımadan sorumlu uzmanlarımız mallarınızın Bükreş, Timisoara, Cluj-Napoca ve Romanya’nın herhangi bir şehrine karayolu ile sevkiyatlarını organize etmektedir.
INTER LINE , Romanya'nın tamamından Türkiye’ye ve ters istikametteki tüm karayolu nakliyelerinizi (komple yükler) tedarik havuzuna kayıtlı 3500 adet tedarik Rumen plakalı araçlar ile gerçekleştirmektedir.. Firmamızın uzun yıllara dayanan Doğu Avrupa deneyimi ve en modern ekipmanları ile seçilen güzergahlarda karayolu taşımacılık alanında da faaliyet göstermektedir.


Polonya'ya ve ters istikamet de Karayolu Taşımacılığı

İster Krakow, Danzig, Stettin, Lublin, Varşova isterse Polonya ‘da herhangi bir yerde olsun.
INTER LINE, Polonya'nın tamamından Türkiye’ye ve ters istikametteki karayolu nakliyelerinizi (komple yükler) organize etmektedir. Ayrica Polonya’da tüm güzergahlarda da kombine taşımacılık alanında da faaliyet gösteriyoruz.


Slovakya'ya ve ters istikamet de Karayolu Taşımacılığı

İster Bratislava, Nitra, Košice veya Banská Bystrica’da olsun, yüklerinizi ülkenin her yerinde yüklüyor ve boşaltıyoruz.
INTER LINE , Slovakya'nın tamamından Türkiye’ye ve ters istikametteki karayolu nakliyelerinizi (komple yükler) organize etmektedir. Bu sırada özellikle güvenilirliğe ve masraf etkinliğine önem veriyoruz.


Çek Cumhuriyeti'ne ve ters istikamet de Karayolu Taşımacılığı

Taşımadan sorumlu uzmanlarımız yüklerinizin karayolu ile taşıma işlemlerini organize etmektedir. İster Prag, Brünn, Ostrau, Pilsen veya Budweis olsun.
INTER LINE , Çek Cumhuriyeti'nin tamamından Türkiye’ye ve ters istikametteki karayolu nakliyelerinizi (komple yükler) organize etmektedir. Seçilen güzergahlarda da kombine taşımacılık alanında da faaliyet gösteriyoruz.


Macaristan'a ve ters istikamet de Karayolu Taşımacılığı

Mallarınızı Panunya ovasında her yerde yüklüyor ve boşaltıyoruz. İster Budapeşte, Debrecen, Pécs veya Szeged olsun.
INTER LNE , Macaristan'ın tamamından Türkiye’ye ve ters istikametteki Karayolu nakliyelerinizi (komple yükler) organize etmektedir.Firmamızın 20 yıllık Doğu Avrupa deneyimine güvenin.


Moldova'ya ve ters istikamet de Karayolu Taşımacılığı

Güneydoğu Avrupa’da deniz kıyısı olmayan ülkenin her yerinde mallarınızı yüklüyor ve boşaltıyoruz. İster Kişinev, Balti, Cahul veya Tiraspol olsun.
INTER LINE , Moldovya'nın tamamından Türkiye’ye ve ters istikametteki Karayolu nakliyelerinizi (komple yükler) organize etmektedir. Firmamızın Doğu Avrupa taşımalarında uzun süreli deneyimlerimden faydalanın.


Balkan ülkelerine ve ters istikamet de Karayolu Taşımacılığı

İster Hırvatistan, Sırbistan, Bosna Hersek, Kosova, Karadağ, Arnavutluk veya Kuzey Makedonya olsun, bütün bölgede Karayolu Nakliye organizasyonları gerçekleştiriyoruz. INTER LINE , Balkan ülkelerinin tamamından Türkiye’ye ve ters istikametteki karayolu nakliyelerinizi (komple yükler) organize etmektedir. Bir One-Stop-Shop-Partner olarak size önemli verimlilik avantajları sunuyoruz.


Kafkasya Karayolu Taşımacılığı

Nakliyelerimizi yüksek deneyim ve özel teknik bilgi sayesinde tüm bölge için gerçekleştiriyoruz. Ermenistan, Azerbaycan veya Gürcistan. Nakliye şirketi INTER LINE , Kafkasya'nın tamamından Türkiye’ye ve ters istikametteki Karayolu nakliyelerinizi (komple yükler) organize etmektedir.


Orta Asya Karayolu Taşımacılığı

En modern ekipmanlar ile yüklerinizi Kazakistan, Özbekistan veya Türkmenistan, Tacikistan ve Kırgızistan'da yüklüyor ve boşaltıyoruz. INTER LINE , Orta Asya'nın tamamından Türkiye’ye ve ters istikametteki Karayolu nakliyelerinizi (komple yükler) organize etmektedir. Sizi yüksek verimlilik ve hesaplı navlun fiyatları sunabiliyoruz. En modern telematik sistemler ayrıca kusursuz taşıma kontrolü garanti etmektedir.


Rusya'ya ve ters istikametde Karayolu Taşımacılığı

Mallarınızı tüm Rusya Federasyonu kapsamında yüklüyor ve boşaltıyoruz. Moskova ve St. Petersburg’da olduğu gibi Yekaterinburg ve Vladivostok’ta da. INTER LINE , Rusya'nın tamamından Türkiye’ye ve ters istikametteki Karayolu nakliyelerinizi (komple yükler)organize etmektedir. Uzun süreli Doğu Avrupa deneyimimizden faydalanın. Seçilen güzergahlarda kombine taşımacılık alanında da faaliyet gösteriyoruz.

..

WhatsApp
05417711616